Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja100zł

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych zabiegów kosmetycznych z zakresu pielęgnacji twarzy jest mikrodermabrazja. Wśród Klientów naszego gabinetu kosmetycznego w Iławie cieszy się niezmienną popularnością. Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny, polegający na oczyszczaniu skóry przez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka. Pomaga zredukować takie niedoskonałości skóry jak: zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki.


Dlaczego warto wybrać się na zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, polega na łagodnym, w pełni kontrolowanym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu, za pomocą diamentowych głowic z wykorzystaniem próżni. Mikrodermabrazja oczyszcza skórę z wągrów, martwych komórek oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych. Mikrodermabrazja diamentowa jest przeznaczona dla osób z cerą problematyczną i zanieczyszczą skórą (głównie cera mieszana, tłusta i trądzikowa).

Głównym atutem mikrodermabrazji jest fakt, że jest metodą, która pozwala nie tylko na znaczne polepszenie wyglądu skóry, ale również wpływa na jej gospodarkę. Usunięcie zanieczyszczeń i martwych już komórek wpływa regeneracyjnie na skórę, pozwalając na rozpoczęcie prawdziwie skutecznej pielęgnacji twarzy. Zapraszamy do Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie!