GeneO+


GeneO+
Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

GeneO to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, który wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Doskonale odżywia, nawilża i napina skórę, poprawia jej koloryt, niweluje drobne niedoskonałości. Inspiracją do stworzenia zabiegu GeneO były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi, doskonale wpływają na kondycję skóry. GeneO złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka, dzięki czemu tworzy na skórze idealne środowisko umożliwiające wchłanianie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących – zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.


290 zł

Twarz


350 zł

Twarz + szyja


390 zł

Twarz + szyja + dekolt


GENEO – złuszczenie, dotlenienie i dostarczenie składników rewitalizujących do skóry. Nowy i błyskawiczny zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny. Geneo to błyskawiczny, nowatorski i krótki, bo zaledwie 30 minut zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny. Polecany do każdego typu karnacji skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Można wykonywać go przez cały rok. Proponowany szczególnie przyszłym pannom młodym, a także ich mamom. Błyskawiczny zabieg dla panny młodej Na zabieg wystarczy umówić się dzień wcześniej, przed planowaną imprezą. Natychmiast będzie widoczny efekt. Wygląd skóry zaraz po przeprowadzonym zabiegu jest znakomity i można natychmiast wrócić do codziennych obowiązków.

Zabieg Geneo to trzy zabiegi w jednym. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje “Efekt Bohra”. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne, a koktajl wnika głęboko w głąb skóry – wyjaśnia Katarzyna Miszewska, kosmetolog z Pracowni Wdzięku i Urody Katarzyny Miszewskiej w Rzeszowie. Zabieg może być zastosowany zarówno dla bardzo młodych osób, jak i bardzo dojrzałych – w zależności od koktajlu, który użyjemy do zabiegu – dodaje kosmetolog. Nasz ekspert podkreśla, że po zabiegu skóra jest dotleniona, napięta i dobrze odżywiona oraz delikatnie złuszczona.


Efekty są widoczne do 48 godzin od zabiegu, a utrzymują się po pojedynczym zabiegu nawet do 4 tygodni. Jeśli zabieg jest wykonywany w serii to nawet do pół roku. Same korzyści z Geneo Kosmetolog zapewnia, że dzięki proponowanemu zabiegowi skóra jest naturalnie dotleniona. Tutaj tlen dostarczany jest od środka, więc jest to jedyna metoda prawdziwego dotlenienia skóry – Dodatkowym atutem jest gimnastyka naczyń krwionośnych, więc Geneo jest bardzo dobrym zabiegiem dla osób, które mają kruche naczynia krwionośne. Taka gimnastyka wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych – przekonuje Katarzyna Miszewska.


Zabieg leczy i pielęgnuje… Geneo leczy zmiany trądzikowe oraz redukuje przebarwienia. – Dodatkowym efektem po zabiegu jest również redukcja zmarszczek i napięcie skóry, efekt jak po liftingu. Również dobrze sprawdza się u osób, które mają “worki pod oczami”. Dodatkowo można go stosować jako zabieg na dłonie w celu poprawy jakości skóry czy też redukcji przebarwień – dodaje kosmetolog. – Geneo działa potrójnie, złuszczając skórę, dotleniając ją od wewnątrz oraz dostarczając składników aktywnych, a ostateczny efekt jest nieporównywalnie lepszy niż przy zastosowania kilku zabiegów starszej generacji. To jak lot w kosmos w czasach, gdy wszyscy chodzą pieszo – uśmiecha się nasz ekspert. Dwie opcje zabiegu W zależności od pożądanych efektów i potrzeb skóry zabieg Geneo występuje w dwóch opcjach. Do zabiegu są stworzone dwa rodzaje unikalnych koktajli o różnym składzie:

NeoRevive@ – odmłodzenie skóry

Efekty zabiegu to redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry. Zmniejszenie porów. Poprawa gęstości i odżywienie skóry, a także zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry – wyjaśnia kosmetolog.


NeoBright – rozjaśnianie i promienny wygląd

Efekty zabiegu to naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry. Wyrównanie kolorytu, a także poprawa gęstości i odżywienie skóry – wyjaśnia Katarzyna Miszewska. Podczas wykonywania zabiegu kosmetolog stosuje tylko jeden koktajl w zależności od efektów jaki chcemy uzyskać.

Dodatkowo zaleta zabiegu jest bardzo duża sterylność poprzez stosowanie jednorazowych sterylnych tj, hermetycznie zapakowana głowica i koktajl – zapewnia kosmetolog. Zabieg przed makijażem Poprzez zabieg Geneo złuszczamy naskórek i makijaż wówczas ładnie przylega do skóry. Jednak przed wykonanie makijażu polecamy nałożyć krem pielęgnacyjny.