Peelingi medyczne


Peelingi medyczne320 zł

TCA + Jessner

intensywne złuszczanie


250 zł

TCA

leczenie blizn i przebarwień


250 zł

SRT

rewitalizacja


250 zł

Peel Eye

okolice oczu


Pielęgnacja twarzy to dziedzina, której nie powinno się zaniedbywać. To w końcu twarz jest naszą wizytówką i nierzadko wpływa na pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na innych. W Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w Iławie oferujemy Klientom skuteczne peelingi medyczne. To zabiegi kosmetyczne, które polegają na aplikacji na skórę substancji chemicznych (kwasu lub mieszanki kwasów) w celu doprowadzenia do złuszczania naskórka. Przygotowują również skórę do różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej.

Peeling medyczny to zabieg estetyczny, którego celem jest złuszczanie warstwy naskórka i dotarcie do skóry właściwej.

W zależności od rodzaju peelingu może on w pewnym stopniu zniwelować skutki starzenia się skóry, przebarwienia, zmniejszać blizny potrądzikowe, czy łojotok. Peelingi chemiczne mogą też głęboko oczyszczać skórę oraz wspomagać leczenie trądziku. Z uwagi na ich wielokierunkowe działanie, możliwość częstego powtarzania i stosunkowo niewielką inwazyjność, są one bardzo cenną metodą leczniczą. Peeling kwasem jest wykorzystywany w zabiegach zarówno powierzchniowego, jak i głębokiego złuszczania skóry. Peeling powierzchniowy służy poprawie jej napięcia oraz jest metodą w walce z trądzikiem pospolitym natomiast głębokie złuszczanie ma działanie odmładzające, niweluje blizny zanikowe, ułatwia usuwanie znamion, a także zmniejsza efekt zaburzeń pigmentacyjnych.

Proponujemy również peeling Peel Eye, znajdujący zastosowanie w okolicy oczu. Delikatnie ściera naskórek i doprowadza do jego regeneracji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty peelingów medycznych w instytucie kosmetologii w Iławie.