IPL Power Puls + SHR


IPL Power Puls + SHRIPL Power Puls + SHR to piękna i zdrowa skóra

Opis technologii:

IPL POWER PULS + SHR to najnowocześniejsze i najbardziej wszechstronne urządzenie dostępne na rynku. Wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii: IPL + RF (energię świetlną w połączeniu z falą radiową w celu spotęgowania efektów zabiegowych), a także nowość na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej – technologię SHR plus. Technologia SHR plus opiera się na wydłużeniu impulsu, dzięki czemu melanina jest lepiej podgrzewana, przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej mocy impulsu. Samo wydłużenie trwania impulsu, przy jednoczesnym obniżeniu mocy impulsu, nie gwarantowało najlepszych efektów po zabiegu. Połączenie wydłużenia impulsu wraz z wysoką mocą daje skuteczność zabiegową większą niż IPL czy E-LIGHT. 

Technologia SHR plus pozwala nam na osiągnięcie lepszych efektów również u osób, które do tej pory były wykluczone z zabiegów usuwania owłosienia. Energie SHR lepiej działa również na jaśniejsze włosy, dając o lepsze efekty przy ich usuwaniu niż IPL. 

Urządzenie daje nam wybór – do dyspozycji mamy głowicę E-LIGHT oraz SHR. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność zabiegową na najwyższym poziomie.

Dzięki tej aparaturze możemy wykonać wiele różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Zastosowanie:
IPL POWER PULS + SHR jest urządzeniem wykorzystującym najnowocześniejszą technologię energii świetlnej SHR plus oraz energii świetlnej IPL w połączeniu z falą radiową RF (technologia E-Light) w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

IPL POWER PULS + SHR posiada końcówki (kryształy – 7 szt. najlepiej dobranych kryształów) o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych:

  • zamykanie naczynek
  • fotoodmładzanie
  • likwidacja przebarwień
  • leczenie trądziku pospolitego
  • leczenie trądziku różowatego i rumieni
  • likwidacja blizn potrądzikowych
  • zmniejszenie gruczołów łojowych