Karolina Żebrowska


ZespółKarolina Żebrowska

Kosmetolog/makijażystka

Moja przygoda ze światem urody i kosmetologii zaczęła się już w szkole średniej, gdzie razem z przyjaciółkami eksperymentowałyśmy z makijażem i stylizacją paznokci. Zamiłowanie do makijażu przerodziło się w pasję, którą z powodzeniem rozwijałam poprzez różnego rodzaju szkoły, kursy i szkolenia w zakresie kosmetologii, wizażu, stylizacji i kolorystyki. Dzięki każdym kursom coraz bardziej poznawałam świat kosmetologii co poszerzało moje zainteresowania i utwierdzało mnie w przekonaniu co chcę robić w życiu.

Dziś po wielu latach pracy z ludźmi na różnych płaszczyznach mogę stwierdzić, że doskonale odnajduję się w tym co robię, a mój zawód to pasja. Praca w gabinetach kosmetycznych nauczyła mnie dobrej organizacji dnia i planowania oraz wytrenowała moje umiejętności w pielęgnacji twarzy i ciała. Dodatkowe doświadczenie związane z pracą w poradni zdrowego odżywiania i odchudzania pozwala mi na szerszy zakres usług w dziedzinie pielęgnacji ciała. Praca w poradni nauczyła mnie ogromnej empatii, zrozumienia genezy wielu problemów oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Za każdym razem podczas zabiegów stwarzam atmosferę intymności, tak aby każdy mógł się rozluźnić i zrelaksować. Lubię rozmawiać z moimi klientkami. Opowiadam bardzo szczegółowo o kolejnych etapach zabiegu staram się otaczać Panie ciepłem i spokojem, dzięki czemu często słyszę, że czują się one zrelaksowane, zaopiekowane i odprężone. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że jestem dobra w tym co robię oraz motywuje mnie to do dalszego rozwoju i pracy.

Nie spoczywam na laurach, dużo czytam i szukam nowinek ze świata kosmetologii, zdrowego ciała, urody i wizażu. Chcę dalej rozwijać się, poznawać nowości i oferować usługi na najwyższym poziomie.

Prywatnie jestem domatorką i molem książkowym, jednak lubię raz na jakiś czas wybrać się na nadmorski spacer z rodziną. Lubię także zajmować się rękodziełem, które odpręża mnie po pracy i daje możliwość kreatywnego tworzenia i rozwoju artystycznego. Tak, czuję się duszą artystyczną, ale to poczucie daje mi swobodę działania. 😊