Partnerzy


Image GroupJuż od 1996 roku działamy na rynku kosmetycznym, kosmetologicznym i medycyny estetycznej. Wprowadzamy na rynek najnowsze technologie oraz innowacyjne kosmetyki. Stawiamy na ciągły rozwój, jakość naszych produktów, a także wysoki standard obsługi klienta.

Nasz zespół składa się z fachowców ds. marketingu, świetnych szkoleniowców, kosmetologów, lekarzy i inżynierów serwisu.


Kosmetyki profesjonalne

Proponujemy wyłącznie profesjonalne kosmetyki, dedykowane wszystkim Klientom nowoczesnych gabinetów cenionych za skuteczność oferowanych zabiegów oraz uzyskiwanych efektów.


partnerzy-medbeauty

MedBeauty

Marka kosmetyków pielęgnacyjnych na twarz, a także ciało tworzona z ogromną pasją przez Instytut Kosmetologii Image w Iławie dla szerokiego grona profesjonalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych, bezpiecznych produktów z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z dziedziny biotechnologii oraz kosmetologii medycznej. Do produkcji kosmetyków używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury są oryginalne i niepowtarzalne.


partnerzy-institute-bcn

Institute BCN

Jest producentem ampułek stosowanych w pielęgnacji oraz leczeniu różnych defektów estetycznych twarzy, a także ciała. Ampułki IBCN przeznaczone są do mezoterapii mikroigłowej (meso rollery, meso peny), mezoterapii bezigłowej (elektroporacja), sonoforezy, jonoforezy i wielu innych zastosowań np. po zabiegu mikrodermabrazji czy oxybrazji. Tego rodzaju zabiegi wykonujemy w naszym gabinecie kosmetycznym w Iławie.


partnerzy-bruno-vassari

Bruno Vassari

Bruno Vassari to hiszpańska firma kosmetyczna, która proponuje ekskluzywne preparaty przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Nasi specjaliści wykorzystują je podczas zabiegów kosmetycznych w gabinecie w Iławie. Bruno Vassari to także szeroki wachlarz bardzo skutecznych produktów do kuracji domowych. Firma cieszy się uznaniem na całym świecie. Jej priorytetem jest tworzenie nowoczesnych receptur kosmetologicznych oraz innowacyjnych, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.


partnerzy-germaine-de-capuccini

Germaine de Capuccini

Germaine de Capuccini oferuje gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz SPA pielęgnujących ciało i twarz. Stosujemy je w naszym Instytucie Kosmetologii w Iławie. Wyjątkowa jakość produktów, innowacyjne formuły oraz dobór najskuteczniejszych składników przynosi doskonałe, a co najważniejsze, natychmiast widoczne rezultaty. Germaine de Capuccini, wykorzystując najnowsze odkrycia naukowe, stworzyło jedną z obecnie najszerszych ofert do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. W naszym gabinecie w Iławie korzystamy z tych dobrodziejstw, a także innowacji. W laboratoriach w Alcoy eksperci codziennie poświęcają się swojej pracy, by każdego roku dostarczać Klientom nowe, profesjonalne produkty – już od ponad 50 lat.


Hipoalergiczna pielęgnacja ciała — Image w Iławie zaprasza

W swoich recepturach firma wykorzystuje składniki aktywne otrzymywane drogą biotechnologiczną, która umożliwia pozyskiwanie w dużych ilościach naturalnych i czystych substancji bez korzystania z surowców naturalnych. Metody biotechnologiczne pozwalają na podwyższenie standardów jakości. Wszystkie zanieczyszczenia występujące w naturze są w tym procesie wyeliminowane, co pozwala na zagwarantowanie hipoalergiczności kosmetyków. Germaine de Capuccini swój sukces zawdzięcza stałemu rozwojowi oraz naukowym odkryciom, które pozwoliły na wprowadzenie w ciągu ostatnich lat szerokiej gamy nowoczesnych rozwiązań. Te wszystkie zalety sprawiają, że z przyjemnością wykonujemy zabiegi pielęgnacji twarzy i ciała z użyciem produktów Germaine de Capuccini.

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w Iławie.


partnerzy-top-technology

Top Technology

Kierując się zapotrzebowaniem rynku medycyny estetycznej oraz kosmetycznego, powstała marka wyjątkowa – TOP TECHNOLOGY. Jest zwieńczeniem pracy najlepszych specjalistów, inżynierów z Hiszpanii oraz z Polski, którzy stworzyli zupełnie nową jakość. Specjalnie opracowane programy zabiegowe, po konsultacjach z najlepszymi specjalistami w branży dały wyjątkowe rezultaty. Pozwalają osiągnąć najwyższe parametry, za czym idzie niespotykana skuteczność zabiegów. Nigdy dotąd rezultaty nie były tak zadowalające. Jakość przede wszystkim – stwierdzenie stało się dewizą marki. Komponenty i technologie, dzięki którym powstają urządzenia, dają gwarancję użyteczności przez długie lata. Najwyższa jakość wykonania wraz z wyjątkowym designem pozwalają budować przewagę konkurencyjną marki TOP TECHNOLOGY. Nasz gabinet kosmetologiczny w Iławie, chętnie korzysta z produktów TOP TECHNOLOGY, oferując Klientom profesjonalną jakość usług.


Nagrody

  • Złoty Medal MTP na Forum Kosmetyki BeautyVision 2017 przyznany w głosowaniu tajnym
  • Złoty Medal dla Lasera Frakcyjnego FRAX CO2.
  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016 dla MDL II
  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016- złota maska marki Medbeauty – 24k Gold Mask.
  • Marka MedBeauty odkryciem roku 2016 !
  • Wyróżnienie dni urody i SPA 2015 w kat. innowacja dla urządzenia Magic RF
  • Złoty medal za innowacyjną linię ampułek MedBeauty wraz z Medi-Pro Titanium Derma Roller
  • Złoty medal za urządzenie Lipo Freze & Fractional RF V8 Top Technology
  • Złoty medal dla urządzenia IPL Top Laser
  • Złoty Krokus dla urządzenia Elite Shape Face & BodyFormularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Temat
Wiadomość
Przepisz kod z obrazka
captcha