Certyfikaty


Certyfikaty
zlota-maska-24k-img

ZŁOTY MASKA 24K MEDBEAUTY OTRZYMAŁA ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ZŁOTA MASKA 24K MEDBEAUTY, która obecna jest w zabiegach przeprowadzanych w naszym Instytucie została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016 roku.

Maska MedBeauty Gold 24K ma właściwości przeciwzmarszczkowe i rozświetlające, opóźnia proces powstawania zmarszczek, stymuluje syntezę kolagenu, nawilża oraz odżywia skórę. Likwiduje przebarwienia. Przeznaczona jest szczególnie dla skóry z tendencją do powstawania zmarszczek i utratą elastyczności. Idealnie sprawdza się także w przypadku skóry suchej, odwodnionej, skłonnej do powstawania zmian barwnikowych.


MEDBEAUTY ODKRYCIEM ROKU 2016

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, który ma na celu wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek. To nagroda dla tych marek, które przeszły lifting marketingowy bądź zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Konsumenta.

Nagroda Odkrycie Roku została przyznana także nam, za innowacyjne produkty, budzące zaufanie konsumentów. Marka Medbeauty to przede wszystkim wysoko jakościowe i bezpieczne, profesjonalne preparaty do pielęgnacji twarzy oraz ciała.

Wszystkie z nich stworzone zostały w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii, a także medycyny. Do produkcji używamy sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów.

medbeauty-odkryciem-img


wyroznienie-dla-urzadzenia-magic-crf-img

WYRÓŻNIENIE DLA URZĄDZENIA MAGIC RF W KATEGORII INNOWACJA PODCZAS DNI URODY I SPA 2015

Magic RF nagrodzone wyróżnieniem w kategorii „Innowacja” podczas Dni Urody i SPA 2015. To wysokiej klasy aparatura do przeprowadzania medycznych zabiegów frakcyjnego nakłuwania skóry. Wykorzystuje technologię fal radiowych. To jeden z najbardziej lubianych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej w naszym Instytucie. Dedykowany jest terapii blizn, rozstępów, drobnych i średnich zmarszczek, wiotkości skóry, fotouszkodzeń oraz trądziku. Magic RF to urządzenie najwyższej klasy, wyjątkowo skuteczne, bezpieczne oraz zapewniające długotrwały efekt.

Dzięki wyjątkowej technologii MAGIC RF możemy wykonać następujące zabiegi:

 • niechirurgiczny lifting twarzy,
 • odmłodzenie skóry,
 • częściowa bądź całkowita likwidacja zmarszczek,
 • usuwanie blizn,
 • zmniejszenie i likwidacja rozstępów,
 • odnowa skóry.

ZŁOTY MEDAL
MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH 2015
ZA INNOWACYJNĄ LINIĘ AMPUŁEK MEDBEAUTY
WRAZ Z MEDI-PRO DERMA ROLLEREM

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – produktom najwyższej jakości. Docenione zostały ampułki wysokiej jakości do pielęgnacji skór niezwykle wymagających oraz niezastąpiony w pracy profesjonalisty Derma Roller Medbeauty. Produkty te oczywiście stosowane są w naszym Instytucie.

zloty-medal-2015-innowacja-medbeauty-proderm-img


zloty-medal-mtp-lipo-freeze-2013

ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH ZA URZĄDZENIE LIPO FREEZE & FRACTIONAL R V8 TOP TECHNOLOGY

Mamy zaszczyt przedstawić nowoczesną aparaturę Lipo Freeze & Fractional RF V8 Top Technology, która w 2013 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich została nagrodzona Złotym Medalem za najskuteczniejszą walkę z tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczeniem skóry!

LIPO FREEZE & FRACTIONAL RF V8 TOP TECHNOLOGY to nowoczesna‚ ekskluzywna aparatura, dzięki której można wykonać wiele różnych, skutecznych terapii kształtujących nasze ciało i odmładzających skórę. Jest to wyjątkowo efektywny sprzęt wykorzystujący wiele technologii takich jak:

 • kriolipoliza (wymrażanie komórek tłuszczowych),
 • lipokawitacja w podciśnieniu (likwidacja lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej),
 • masaż podciśnieniowy z RF (modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu),
 • frakcyjna fala radiowa (Likwidacja zwiotczeń, lifting skóry twarzy i ciała).

ZŁOTY KROKUS DLA URZĄDZENIA ELITE SHAPE FACE & BODY

Z wielką radością pragniemy poinformować wszystkich o przyznaniu prestiżowej nagrody „Złoty Krokus” dla urządzenia Elite Shape Face & Body na Targach Kosmetycznych Salon Wiosna 2013 w Warszawie w kategorii Najlepszy sprzęt i urządzenia kosmetyczne.

Już od wielu lat w Instytucie Image Klienci mogą korzystać z zabiegów właśnie na tej wyjątkowo skutecznej aparaturze. Wielu z nich cieszy się od dawna bardzo dobrymi efektami zabiegowymi.

Dzięki Elite Shape Face & Body możemy wykonać następujące zabiegi:

 • lipoterapię podciśnieniowa (Lipodermology Elite Shape) – podciśnienie + masaż: stymulacja układu krążenia, limfatycznego, eliminacja toksyn, poprawa utlenowania komórek, zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny; działanie: antycellulitowe, odchudzające, modelujące sylwetkę ciała,
 • radiodermalipolizę ciała Elite Shape ( Elite Shape) – laser + fala radiowa RF bipolarna + masaż podciśnieniowy z samobieżnymi rolkami: pobudzenie fibroblastów do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, zwiększenie pracy układu limfatycznego, metabolizmu w tkankach, lipoliza (rozpad tłuszczu w komórkach tłuszczowych – w efekcie czego dalej “upłynniony” tłuszcz przenika przez błony adipocytów i trafia do układu limfatycznego, usuwanie toksyn, dostarczenie tlenu, substancji odżywczych; działanie: zmniejszenie problemów z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wzmocnienie struktur skóry, napięcie oraz uelastycznienie skóry ciała, kształtowanie sylwetki,
 • radiodermalifting skóry Elite Shape – laser + fala radiowa RF bipolarna + masaż podciśnieniowy: lifting skóry, pobudzenie fibroblastów do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, likwidacja zmarszczek.

zloty-krokus-dla-urzadzenia-elite-shape


zloty-medal-ipl-top-laser

ZŁOTY MEDAL DLA URZĄDZENIA IPL TOP LASER

Pragniemy poinformować, że urządzenie IPL + RF TOP LASER otrzymało Złoty Medal jako produkt roku 2012 na Festiwalu Beauty Fair Hair Fair w Sosnowcu w kategori Profesjonalny sprzęt i urządzenia do gabinetu kosmetycznego. To potwierdzenie, że w naszym gabinecie kosmetycznym w Iławie oferujemy Klientom najwyższą jakość usług.

Opis technologii:

IPL TOP LASER to najnowszej generacji technologia E–Light (energia świetlna, potęgowana przez działanie fali radiowej RF) dostępna na rynku kosmetologii i medycyny. To wysokiej klasy urządzenie, które pozwala na leczenie rozmaitych problemów skórnych typu m.in. trądzik pospolity i różowaty. Zabiegi wykonywane w naszym Instytucie Kosmetologii w Iławie przy użyciu IPL TOP LASER są wyjątkowo bezpieczne, skuteczne i zapewniają długotrwały efekt. Mogą stać się dopełnieniem wizyty u dermatologa.

Dzięki wyjątkowej technologii TOP LASER możemy wykonać następujące zabiegi:

 • trwałą fotoepilację laserową,
 • fotoodmładzanie,
 • usuwanie przebarwień,
 • leczenie i usuwanie trądzika pospolitego,
 • leczenie i usuwanie trądzika różowatego,
 • zamykanie naczynek,
 • przebudowy włókien kolagenowych,
 • redukcji blizn potrądzikowych,
 • therma liftingu twarzy,
 • therma lipolizy ciała.

Na zabiegi kosmetyczne zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w Iławie.


REKOMENDACJA MIESIĘCZNIKA URODA

Wyróżnienie za profesjonalizm i wysoką jakość usług.

rekomendacja-miesiecznika-uroda-img


art-cabines

REKOMENDACJA MIESIĘCZNIKA CABINES

Miło nam poinformować, że miesięcznik “CABINES” postanowił wyróżnić nasz Instytut Kosmetologii w Iławie, doceniając naszą bogatą ofertą, profesjonalizm oraz wysoką jakość proponowanych usług. Serdecznie zapraszamy na różnorodne zabiegi aparaturowe na twarz i ciało do Iławy.


MAKIJAŻ PERMANENTY I VICEMISTRZOSTWO POLSKI!

Tylko w Image oddasz się w profesjonalne ręce.

W naszym Instytucie makijaż permanentny wykonuje mgr Dorota Gawłowska-Mazurek – właścicielka Image, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem.

W 2004 roku zdobyła tytuł Wicemistrza Polski w makijażu permanentnym na V Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Warszawie. W 2003 roku zdobyła nagrodę za wykreowanie Twarzy Roku na IV Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Warszawie.

Od tego czasu czynnie wykonuje makijaż permanentny w naszym Instytucie i szkoli wszystkich kosmetologów i kosmetyczki w całej Polsce z nowoczesnych technik Makijażu Permanentnego.

makijaz-permanentny-vice-mistrzostwo