O nas


Dowiedz się więcej o naszym Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w Iławieo-nas-img

10 lat doświadczenia w branży zabiegów kosmetycznych

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w Iławie w obecnym kształcie oraz miejscu działa od grudnia 2016 roku. Powstał na bazie wcześniejszych bogatych, ponad 10-letnich doświadczeń w branży dwójki założycieli – Prezesa Artura Mazurka, a także Managera Arkadiusza Wojtczaka. Uroczyste otwarcie zaplanowane na połowę miesiąca było dniem, w którym na nowo rozpoczęliśmy wspólną drogę w świadczeniu najwyższej jakości zabiegów kosmetycznych. W Iławie znajduje się główna siedziba naszej firmy, jednakże pracujemy na renomę w całym regionie Warmii i Mazur. W inaugurację Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w Iławie wszyscy Goście mieli możliwość zwiedzenia każdego gabinetu kosmetycznego znajdującego się w naszym centrum. Wówczas nie zabrakło również szczegółowych prezentacji dotyczących oferty.

 

6 odrębnych gabinetów zabiegów kosmetycznych

Na powierzchni około 200 metrów kwadratowych Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w Iławie mieści się 6 odrębnych gabinetów zapewniających intymność podczas zabiegów. Wśród pomieszczeń znajdują się między innymi:  

  • dwa gabinety przystosowane do zabiegów aparaturowych na twarz,
  • gabinet dla dwojga z zabiegami aparaturowymi na ciało z indywidualną łazienką,
  • pokój do masaży (w tym także masażu leczniczego),
  • gabinet pedicure.

 

Zabiegi pielęgnacji ciała, dłoni, stóp, powiększania ust – tylko w instytucie Image w Iławie

Umożliwiamy wykonanie najpopularniejszych zabiegów, takich jak depilacja woskiem wraz z zaawansowanym usuwaniem owłosienia, likwidacja rozstępów i zmarszczek czy zamykanie naczynek. Ponadto prowadzimy specjalistyczne terapie z zakresu leczenia trądziku pospolitego i różowatego (w ramach konsultacji z dermatologiem), infuzję tlenową, mezoterapię igłową, mikrodermabrazję czy oxybrazję. Ponadto dla naszych Klientów stworzyliśmy specjalną Strefa Relaksu, którą uzupełnia przestronna recepcja oraz stanowisko manicure. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów kosmetycznych. Iława, Rezydencja Stary Spichlerz, ulica Sobieskiego 14, lokal 8/9.
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Temat
Wiadomość
Przepisz kod z obrazka
captcha