BCN Lumen Peptides


BCN Lumen PeptidesBCN Lumen Peptides

Sposób na przebarwienia !!!

NOWOŚĆ!!

Każdy z nas zapewne doświadczył przebarwień na skórze. Powstają one w wyniku ekspozycji na słońcu. Oprócz słońca na stan i kolor naszej skóry mogą wpłynąć inne czynniki, takie jak ciąża, choroba i leki.

Mamy na to wyjątkowo skuteczny sposób.Nowy produkt, z którym przebarwienia słoneczne są bez szans! BCN LUMEN PEPTIDES – Zawiera składniki aktywne takie jak oligopeptydy o działaniu rozjaśniającym i hamującym proces melanogenezy i pigmentacj.

Kierunek zastosowania: melasma, plamy starcze, przebarwienia

Skład:

  • Oligopeptyd-51 – Jego rozjaśniające właściwości są spowodowane działaniem hamującym na poziomie komórkowym czynnika transkrypcyjnego powiązanego z mikroklimatem (MITF), który jest głównym genem przeżycia melanocytowego i kluczowym czynnikiem regulującym transkrypcję białek, które wytwarzają melaninę w fizjologii normalnie napigmentowanej komórki, takiej jak białka związane z tyrozyną typu 1 i 2. Rezultatem jest zmniejszenie zarówno współczynnika transkrypcji jak i tyrozyny. Hamuje również ekspresję markerów melanogenu i wywołuje morfologiczne zmiany w melanocytach.
  • Oligopeptyd-34 – Działa również hamując syntezę melaniny przez redukcję zarówno czynnika MITF jak i białek związanych z tyrozyną typu 1 i 2. Ten peptyd działa również na melanosomy, zmniejszając ich poziom i blokując transfer pigmentu melanosomów do keratynocytów. Zmniejsza syntezę malaniny blokując transfer ciałek melanocytowych do keratynocytów wyrównując koloryt skóry likwidując przebarwienia oraz zapobiegając powstawaniu nowych. Ponadto oligopoetyd-34 ma działanie przeciwzapalne, ponieważ z jednej strony zmniejsza proliferację aktywowanych limfocytów – T i obniża poziom cytokin w procesie zapalnym, jak również poziom ich polisacharudu. Zwiększa ekspresję kolagenu i fibronektyny co wpływa na jego działanie przeciwzmarszczkowe.
  • Oligopeptyd-58 oraz Oligopeptyd-68 – Podobnie jak peptydy powyżej hamują działanie (przez szlaki komórkowe MITF) transkrypcji głównych białek melanogennych tyrozyny typu 1 i 2 jak również kinazy białkowej C-beta (PKC-beta).Oligopeptyd-68 o działaniu rozjaśniającym i redukującym proces melanogenezy i pigmentacji. Dodatkowo składnik ten zmniejsza widoczność obecnych już na skórze plam barwnikowych.
  • Dekapeptyd-15 – Posiada takie same mechanizmy działania jak peptydy powyżej.

Przeznaczenie:

  • melasma (nadmiaru pigmentacji)
  • plamy starcze
  • przebarwienia

Nasz zabieg wykorzystujący peptyd rozjaśniający IBCN. Przedstawiamy rezultaty – tak wygląda czoło, najbardziej zaatakowane przez przebarwienia, po jednym! zabiegu, w odstępie kilku dni. Różnica jest widoczna gołym okiem, przebarwienia są jaśniejsze, zmniejszone, czoło stało się bardziej wygładzone. Przy każdym kolejnym zabiegu niedoskonałość będzie coraz mniej widoczna.

Polecane produkty do pielęgnacji domowej:

  • http://instytutimage.ilawa.pl/kosmetyki/germaine-de-capuccini/timexpert-white-2/
  • http://instytutimage.ilawa.pl/kosmetyki/bruno-vassari/white/Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Temat
Wiadomość
Przepisz kod z obrazka
captcha