BCN Capillum Peptides


BCN Capillum Peptides
Nadmierne wypadanie włosów????


BCN Capillum Peptides NOWOŚĆ!!!


Jesień to okres, w którym większość z nas zmaga się nie tylko z przebarwieniami, ale i również z nadmiernym wypadaniem włosów. Budzi to w nas duży niepokój. Jest to tylko etap przejściowy i nie prowadzi on do całkowitego wyłysienia, ale w okresie jesiennym najwięcej włosów znajduje się w fazie spoczynku, przez co obserwujemy zwiększone wypadanie. Pamiętajmy, ze musimy zadbać o to, aby wraz z pożywieniem dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych witamin i aminokwasów. Pamiętajmy też o tym, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze włosy, skórę i paznokcie.

My polecamy BCN Capillum Peptides – ampułka zawiera peptydy, które wpływają na wzrost włosa i regulację cyklu włosowego. Pobudza komórki macierzyste. Wspomaga mikrokrążenie w skórze głowy powodując lepsze odżywienie włosa .Kierunek zastosowania: utrata włosów typu hormonalnego (łysienie androgenetyczne )!!!!, utrata włosów spowodowana niedoborami odżywczymi lub/i stresem.

Skład:

  • Tetrapeptyd Acetylu-3 – Jest małym kompleksem peptydowym, który reguluje białka macierzy zewnątrzkomórkowej, co wpływa na lepsze „zakotwiczenie się” i mniejszą skłonność do wypadania delikatnych trzonków włosów. Wykazano, że tetrapeptyd acetylenowy jest lepszy niż minoksydyl w testach ex-vivo. Dodatkowo peptyd ten jest silnym środkiem przeciwzapalnym, wspomagającym leczenie zapalenia białych krwinek, które jest związane z utratą włosów.
  • Tripeptyd Biotyny-1 – Aktywna forma biotyny. Wspomaga mikrokrążenie w skórze głowy i zmniejsza zanik i starzenie się pęcherzyków. Pomaga spowolnić efekty starzenia i miniaturyzację włosów poprzez zmniejszenie produkcji dihydrotestosteronu (DHT), a wiec tym samym poprawia nawilżenie mieszków włosowych. Wzmacnia cząsteczki adhezyjne stymulujące geny wzmacniające włosy i zwiększa proporcje włosów anagenowych czyli włosów w fazie wzrostu.
  • Dekapeptyd-28 – Przedłuża fazę anagenową (fazę wzrostu włosa) i redukuje fazę katagenową (fazę przejściową). Ingeruje na poziomie multipotencjalnych sygnałów białka komórek macierzystych – poprzez zwiększenie ekspresji kateniny B, odpowiedzialnej za oznaki sprzyjające wzrostowi włosów. Stymuluje komórki brodawkowate (fibroblasty i keratynocyty) z uwolnieniem czynników wzrostu (TGF) do macierzy zewnątrzkomórkowej, która aktywuje oraz rewitalizuje cykl wzrostu pęcherzyków. Zwiększa to ekspresje czynników transkrypcyjnych EPZ i LeF-1 dla fibroblastów regeneracyjnych. Namnaża keratynocyty i pobudza komórki macierzyste.
  • Tripeptyd Miedziowy-1 – Aktywuje komórki odpowiedziale za odpowiedz immunologiczna. Ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Stymuluje syntezę kolagenu i glikozoaminoglikanów w fibroblastach oraz promuje wzrot nowych naczyń krwionośnych. Pomaga przyspieszyć gojenie się ran. Poprzez modulowanie integryny oraz p63 jest postrzegany jako ważny marker komórek macierzystych naskórka.

Przeznaczenie:

  • Utrata włosów
  • Łysienie


Cykl życia każdego włosa, tzw. cykl włosowy u człowieka charakteryzuje się brakiem synchronizacji, co oznacza, że sąsiadujące ze sobą mieszki włosowe są w różnym okresie cyklu. Podzielony jest on na trzy fazy. Zdrowa skóra głowy zawiera około 80 % mieszków włosowych w fazie wzrostu (anagen). To najdłuższa z faz, trwa od 2 do 6 lat. Drugą fazą jest faza przejściowa, inwolucyjna, zanikowa (katagen), która trwa od jednego do dwóch tygodni – 1% włosów, po niej zaś następuje faza trzecia, trwająca od 5 do 6 tygodni tj. faza spoczynku (telogen) – 19% włosów.

O zwiększonym wypadaniu włosów mówimy, gdy liczba włosów w fazie wzrostu jest zmniejszona, a liczba włosów w fazie spoczynku – zwiększona. Jeśli w fazie wzrostu włosy są słabsze i cieńsze niż normalnie, jest bardziej prawdopodobne, że wypadną szybciej.
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Temat
Wiadomość
Przepisz kod z obrazka
captcha