TIMEXPERT WHITE


Germaine de Capuccini
TIMEXPERT WHITE

Linia kosmetyków działających przeciw przebarwieniom. Wiek, słońce oraz zachwiana równowaga w procesie pigmentacji skóry powodują pojawianie się na skórze dłoni, twarzy, szyi i dekoltu ciemnych, mniej lub bardziej rozległych plam. Skóra pozbawiona jednolitej pigmentacji, traci urodę. Rewolucyjna technologia MELANOLIGHT PROCESS, zastosowana w kosmetykach linii Timexpert White jest wynikiem badań dotyczących przebarwień skóry. Opiera się na połączeniu składników pochodzenia roślinnego: stokrotka, witamina C, wyciąg z korzenia lukrecji oraz wyciąg z kwiatu opuncji. Linia ma działanie regulujące i korygujące nierówną pigmentację. Głęboko nawilża i zabezpiecza skórę przed działaniem słońca. Przywraca jednolity wygląd cery, nadaje jej jaśniejszy, rozświetlony i wypoczęty wygląd. Kosmetyki linii Timexpert White są szczególnie polecane dla cery o nierównej pigmentacji, z zaburzeniami procesu syntezy melaniny, dla cery suchej i mało elastycznej, która wymaga wzmocnionej ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, dla osób, które chcą osiągnąć efekt jednolitej, rozjaśnionej i promiennej cery i zapobiegać pojawianiu się nierówności pigmentacyjnych.

Krem przeciw przebarwieniom z filtrem
SPF 20 TIMEXPERT WHITE SPOT CORRECTION CREAM SPF 20.

Krem przeciw przebarwieniom z filtrem SPF 20. Wyrównuje koloryt skóry. Utrzymuje optymalne nawilżenie i napięcie skóry. Chroni skórę przed działaniem promieni UVA i UVB oraz przed wysuszeniem. Należy nakładać codziennie, rano i wieczorem na twarz, szyję i dekolt.

Serum przeciw przebarwieniom
TIMEXPERT WHITE SPOT CORRECTING INTENSIVE SERUM

Intensywne serum przeciw przebarwieniem. Przywraca skórze jednolitość pigmentacji, tuszuje nierówności. Jego płynna konsystencja wtapia się w skórę, dając jej uczucie świeżości i lekkości. Leczniczo aplikować na twarz i dekolt przez okres od 4 do 8 tygodni rano lub/i wieczorem. Następnie zawsze nakładać krem SPOT CORRECTION CREAM SPF 20.

Koncentrat przeciw przebarwieniom
TIMEXPERT WHITE SPOT DIMINISH-PRECISION CONCENTRATE

Koncentrat przeciw przebarwieniom do stosowania w dokładnie określonych dawkach na wybrane punkty. Ma na celu usunięcie małych, widocznych plamek pigmentacyjnych, które pojawiają się na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach. Przywraca skórze jednolity, promienny wygląd. Niewielką ilość produktu należy nakładać bezpośrednio na widoczne plamki, następnie wmasować opuszkami palców do całkowitego wchłonięcia. Następnie zawsze nakładać krem SPOT CORRECTION CREAM SPF 20.

Serum rozjaśniające do twarzy
TIMEXPERT WHITE POWER LIGHT BOOSTER

Serum o delikatnym, różowo-perłowym odcieniu i przyjemnej konsystencji. Zapewnia skórze świetlistość, jednolitość. Odmładza skórę i wyrównuje koloryt na cztery sposoby:

  • Detoksykacja – obniżenie poziomu progeryny w komórkach. Odmładzające działanie składnika D-Tox-Cell: redukuje produkcję enzymu mTOR w postarzałych komórkach, przywraca poziom progeryny właściwy młodym komórkom i poprawia kondycję skóry.
  • Natychmiastowe rozświetlenie skóry. Technologia Soft Focus: polega na działaniu milionów mikro-perełek zawierających maleńkie diamentowe serca. Te małe cząsteczki osiadają w zagłębieniach oraz nierównościach naskórka i rozświetlają je niebieskawym światłem. Dzięki temu cienie, zmarszczki, rozszerzone pory oraz zmiany pigmentacyjne są optycznie tuszowane.
  • Regulacja hiperpigmentacji. Wyciąg z otrębów pszennych. Działa aktywnie w pierwszej fazie melanogenezy na proteiny enzymatyczne biorące udział w procesie pigmentacji skóry. Ogranicza syntezę enzymu TRP-1 odpowiedzialnego za aktywację i rozpoczęcie procesu tworzenia melaniny. Wyrównuje koloryt skóry. Zapobiega tworzeniu piegów i przebarwień.
  • Działanie przeciwstarzeniowe i ochronne. Witamina C – VC-IP. To pochodna witaminy C. Ma działanie przeciwstarzeniowe, przeciw wolnym rodnikom, a także chroniące skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu. Ogranicza produkcję melaniny i przekształca utlenioną melaninę w melaninę bezbarwną. Redukuje oznaki hiperpigmentacji takie jak przebarwienia, plamy, piegi i wyrównuje koloryt skóry. Sposób zastosowania: Nałożyć na czystą twarz, szyję i dekolt. Stosować codziennie rano i wieczorem. Następnie nałożyć codziennie używany krem. W przypadku gorącego klimatu lub skóry normalnej / mieszanej można zastosować do pielęgnacji twarzy jedynie serum.

Krem rozjaśniający z filtrem
SPF15 TIMEXPERT WHITE ANTIAGEING CLARIFYING CREAM SPF15.

Odżywczy krem do twarzy o przyjemnej konsystencji zapewniającej skórze długotrwałe uczucie komfortu. Formuła kremu działa w następujący sposób:

  • Detoksykacja – obniżenie poziomu progeryny w komórkach. Odmładzające działanie składnika D-Tox-Cell: redukuje produkcję enzymu mTOR w postarzałych komórkach, przywraca poziom progeryny właściwy młodym komórkom i poprawia kondycję skóry. W wyniku tego procesu odbudowują się włókna kolagenu, ulega zmniejszeniu ilość i głębokość zmarszczek, skóra odzyskuje gładkość.
  • Regulacja hiperpigmentacji. Wyciąg z otrębów pszennych. Działa aktywnie w pierwszej fazie melanogenezy na proteiny enzymatyczne biorące udział w procesie pigmentacji skóry. Ogranicza syntezę enzymu TRP-1 odpowiedzialnego za aktywację i rozpoczęcie procesu tworzenia melaniny. Wyrównuje koloryt skóry. Zapobiega tworzeniu piegów i przebarwień. Wysoka skuteczność.
  • Działanie antyoksydacyjne i ochronne. Wyciąg z dzikiej szarotki alpejskiej. Filtry UVA i UVB. Wyciąg z szarotki jest silnym antyutleniaczem (dzięki zawartości kwasu chlorogenowego), znacznie silniejszym niż kwas askorbinowy lub witamina C. Działa kojąco na skórę, przywraca jej funkcje ochronne, działa antyseptycznie, odmładza i chroni przed promieniowaniem UV. Utrzymuje dobre nawilżenie skóry oraz ją odświeża. Wzmacnia warstwę hydrolipidową skóry. Krem zawiera również filtry (SPF15) chroniące przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Dzięki tej wyjątkowej formule skóra odzyskuje świetlistość, jasność i naturalny blask, jest wygładzona, odmłodzona i pozbawiona przebarwień.