TIMEXPERT C+ (A.G.E.)


Germaine de Capuccini
TIMEXPERT C+ (A.G.E.)

graf-nr-11-timexpert-C-AGE graf-nr-12-tmexpert-c-age

W miarę upływu czasu stres oksydacyjny pozostawia na skórze znaki alarmowe: pierwsze zmarszczki i bruzdy mimiczne, odwodnienie, utratę świetlistości oraz osłabienie jędrności skóry. Glikacja – proces, który postarza. Biorą w nim udział cukry, białka i cząsteczki A.G.E.( Advanced Glycation End Products)- końcowe produkty zaawansowanej glikacji. Glikacja powoduje pewien rodzaj karmelizacji w skórze włókien kolagenowych, które stają się sztywniejsze i kruche. W konsekwencji cera traci elastyczność, staje się mniej jędrna, znacznie mniej gładka, zgaszona i zmęczona. Badania naukowe wykazują, że zarówno proces glikacji, jak i cząsteczki A.G.E.,spowodowane są stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV i przyczyniają się do starzenia skóry.

Emulsja z witaminą C do cery mieszanej
TIMEXPERT C+ (A.G.E.) INTENSIVE MULTI-CORRECTION EMULSION

Kosmetyk o konsystencji emulsji. Lekki i świeży, o aktywnym oryginalnym aromacie z nutą cytrusową. Doskonały do cery mieszanej. Zawiera pochodną witaminy C (VC-IP), o silnym antyoksydacyjnym i rewitalizującym działaniu oraz wyciąg z japońskiej śliwki UME, o właściwościach zwalczających glikację i zapobiegających tworzeniu A.G.E. Chroni włókna kolagenu i elastyny, poprawia elastyczność i jędrność skóry, przeciwdziała jej przedwczesnemu starzeniu. Sposób stosowania: nakładać codziennie niewielką ilość emulsji na twarz i szyję rano i/lub wieczorem i lekko wmasowywać, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Zależnie od rodzaju cery stosujemy krem lub emulsję. Można również emulsję stosować na dzień, a krem na noc.

Krem z witaminą C do cery normalnej
TIMEXPERT C+ (A.G.E.) INTENSIVE MULTI-CORRECTION CREAM.

Kosmetyk o konsystencji kremu. Odżywczy i świeży, o aktywnym oryginalnym aromacie z nutą cytrusową. Doskonały do cery normalnej. Zawiera pochodną witaminy C (VC-IP), o silnym antyoksydacyjnym i rewitalizującym działaniu oraz wyciąg z japońskiej śliwki UME, o właściwościach zwalczających glikację i zapobiegających tworzeniu A.G.E. Chroni włókna kolagenu i elastyny, poprawia elastyczność i jędrność skóry, przeciwdziała jej przedwczesnemu starzeniu. Sposób stosowania: nakładać codziennie niewielką ilość kremu na twarz i szyję rano i/lub wieczorem i lekko wmasowywać, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Zależnie od rodzaju cery stosujemy krem lub emulsję.

Serum z witaminą C
TIMEXPERT C+ PURE C ESSENCE FACIAL SERUM

Serum do twarzy w ampułkach w postaci delikatnej emulsji o jedwabistej konsystencji. Zawiera czystą witaminę C w proszku (w korku) oraz bardziej stabilną pochodną witaminy C (VC-IP). Do stosowania pod krem lub emulsję jako silnie odżywcza kuracja. Serum reguluje pigmentację. Przywraca skórze nawilżenie, witalność i świetlistość. Sposób stosowania: Przygotować ampułkę poprzez wciśnięcie korka i zmieszanie proszku z emulsją. Mieszanka jest aktywna przez 10 dni, w tym czasie należy ją zużyć. Każdorazowo, przed nałożeniem innego kosmetyku pielęgnacyjnego (kremu lub emulsji), nakładać zawartość ampułki na czystą twarz, szyję i dekolt, i wmasowywać poprzez głaskanie, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu.

Maska z witaminą C
TIMEXPERT C+(A.G.E.) FLASH C RADIANCE MULTI-CORRECTION FACIAL MASK

Maska z włókniny nasączonej serum z witaminą C (VC-IP) i wyciągiem z japońskiej śliwki UME. Specjalnie zaprojektowana i nacięta, by dokładnie przylegać do skóry twarzy i pielęgnować skórę możliwie najbliżej wokół oczu oraz ust. Następuje widoczna poprawa nawilżenia i jędrności skóry. Cera nabiera świetlistości, znikają zmarszczki, skóra wygląda młodziej. Maska ma działanie redukujące przebarwienia oraz wzmacniające naczynia krwionośne.