HYDRACURE


Germaine de Capuccini
HYDRACURE

Linia HYDRACURE oferuje skórze nowy wymiar nawilżania – formułę “aktywnego nawilżania”, która doskonale chroni skórę przed odwodnieniem. Działanie linii jest dostosowane do rodzaju skóry, ale zapewnia równocześnie ochronę przed wpływem zmian klimatycznych. W ciągu całego dnia stymuluje naturalny system obronny skóry i zapobiega pojawianiu się oznak przedwczesnego starzenia. Głównym składnikiem linii jest KWAS HIALURONOWY o dużym, średnim i małym ciężarze właściwym. Zawiera ona również wulkaniczną źródlaną wodę termalną, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz emolienty. Nuta zapachowa bazuje na naturalnych wyciągach jałowca, konwalii i mimozy.

Maska hydroaktywna do twarzy
HYDRACURE INTENSE COMFORT HYDRACTIVE MASK

Intensywna maska silnie nawilżająca do skóry przesuszonej i pozbawionej świetlistości. Hydroaktywna formuła maski chroni skórę przed nadmiernym przesuszeniem oraz szkodliwym wpływem czynników klimatycznych. Dzięki wyjątkowemu doborowi składników, zapewnia długotrwałe uczucie komfortu. Kwas hialuronowy o dużym ciężarze molekularnym pomaga przywrócić nawilżenie i zapobiega utracie wody, kwas hialuronowy o średnim ciężarze molekularnym wzmacnia system obronny skóry przeciwko florze bakteryjnej, naturalne eksopolisacharydy (EPS) utrzymują skórę w optymalnym stanie, aby funkcjonowała jako bariera ochronna, woda termalna pochodzenia wulkanicznego zwiększa poziom nawilżenia i poprawia komfort skóry. Woda aromatyczna na naturalnych wyciągach z jałowca, konwalii, mimozy powstrzymuje enzym hialuronidazy, odpowiedzialny za rozkład kwasu hialuronowego w skórze. Aktywne substancje zatrzymujące wilgoć oraz emolienty przeciwdziałają transepidermalnej utracie wody. Maska ułatwia odzyskanie, regulację i utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia przy wszystkich rodzajach cery. Wspomaga naturalny system obronny skóry znacznie opóźniając pojawianie się oznak starzenia.

Krem do cery normalnej i suchej
HYDRACURE HYDRACTIVE CREAM NORMAL/DRY SKIN

Krem pielęgnacyjny wytwarzający warstwę ochronną. Zawiera kwas hialuronowy o dużym, średnim i małym ciężarze molekularnym, naturalne eksopolisacharydy (EPS), wulkaniczną wodę termalną oraz mikrocząsteczki z ceramidami, które zapobiegają utracie wody i zapewniają intensywne oraz długotrwałe nawilżenie skóry. Daje uczucie komfortu. Luksusowa formuła zachowująca młody wygląd skóry.

Krem do cery bardzo suchej lub dla zimnego klimatu
HYDRACURE HYDRACTIVE RICH CREAM VERY DRY SKIN OR COLD CLIMATES

Krem silnie nawilżający dla skóry suchej lub do stosowania w zimnym klimacie. Wyjątkowo bogata i kojąca konsystencja. Zmniejsza uczucie napięcia, które zwykle towarzyszy suchej i bardzo suchej skórze, jak również skórze narażonej na działanie niskich temperatur. Zawiera kwas hialuronowy o dużym, średnim i małym ciężarze molekularnym, naturalne eksopolisacharydy (EPS), wulkaniczną wodę termalną oraz mikrocząsteczki z ceramidami, które zapobiegaja utracie wody i zapewniają intensywne, długotrwałe nawilżenie skóry.

Krem do cery normalnej i mieszanej lub dla ciepłego klimatu
HYDRACURE HYDRACTIVE CREAM NORMAL/COMBINED SKIN

Krem o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania, idealny do pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej oraz skóry narażonej na wpływ wysokich temperatur / w ciepłym klimacie. Nie pozostawia na skórze tłustych śladów. Koncentracja mikrocząsteczek z kwasem mlekowym umożliwia szybką absorpcję sebum z powierzchni skóry, nadając jej piękny, zdrowy i matowy wygląd. Ponadto zawiera kwas hialuronowy o dużym i średnim ciężarze molekularnym, naturalne eksopolisacharydy (EPS), wulkaniczną wodę termalną, dzięki czemu zapewnia szybkie i długotrwałe nawilżenie.