EXCEL THERAPY PREMIER


Germaine de Capuccini
EXCEL THERAPY PREMIER

Ekskluzywna linia kosmetyczna odmładzająca z proteinami. Korzystając z najnowszych odkryć laboratoryjnych, które wykazały, że witalność komórek zależy od ‘protein długowieczności’ i że to właśnie te proteiny są odpowiedzialne za pojawianie się w epidermie objawów starzenia się skóry, firma Germaine de Capuccini stworzyła kosmetykę, która pozwala przedłużyć młodość skóry. Wyselekcjonowana kompozycja składników. Przyjemność i luksus.

Krem odmładzający z proteinami
EXCEL THERAPY PREMIER THE CREAM

Podaruj sobie przyjemność i odrobinę luksusu… Ekskluzywny krem odmładzający do codziennej pielęgnacji z proteinami. Nowatorski kosmetyk, którego receptura stworzona została w oparciu o wyniki najnowszych badań laboratoryjnych nad zachowaniem młodości skóry i odkryciem protein długowieczności odpowiedzialnych za pojawianie się w epidermie objawów starzenia się skóry. Oryginalny biotechnologiczny składnik LONGEVITY- GUARD oddziałuje na skórę przywracając jej naturalne właściwości, uprzednią równowagę i witalność. Wyselekcjonowana kompozycja wyrafinowanych składników: kwas hialuronowy, mikro-kolagen, pochodne witaminy C (VC-IP) powoduje natychmiastowe uczucie komfortu, głębokie nawilżenie i odżywienie. Skóra staje się świetlista, napięta, jędrna i zaskakująco delikatna.

Serum odmładzające do twarzy
EXCEL THERAPY PREMIER THE SERUM

Luksusowy koncentrat o aksamitnej konsystencji i delikatnym zapachu, starannie opracowany i inspirowany mitem “eliksiru wiecznej młodości”. Przygotowuje skórę do zwalczania charakterystycznych objawów starzenia: zmarszczek, przebarwień, wiotczenia, przesuszenia. Prawdziwy “trener” dla skóry. Wyjątkowa formuła oparta na rewolucyjnym bio-technologicznym aktywnym składniku Longevity-Guard – kombinacji peptydów uzyskanych z ryżu i posiadających zdolność stymulacji SIRT1, aktywatora syrtuin w komórkach skóry. Longevity-Guard przedłuża życie komórek i tym samym opóźnia starzenie skóry. Formuła zawiera również skuteczny składnik aktywny L.P.A., który “trenuje” skórę, od najgłębszych warstw naskórka, aż do jego powierzchni, aby uzyskać maksymalną efektywność jej bariery ochronnej i tym samym zwalczyć efekty upływu czasu. L.P.A. działa na wielu płaszczyznach: udoskonala strukturę skóry dojrzałej, znacznie redukuje ilość i rozmiar powiększonych porów; naprawia i uszczelnia barierę skórną dzięki zwiększeniu i poprawie wytwarzania ceramidów i filagryn w skórze; zapewnia właściwą spójność komórkową w barierze ochronnej skóry, spójność utraconą z upływem czasu. Ponadto, formuła serum wzbogacona jest w wysoce efektywne składniki, które pomagają odwrócić efekty starzenia i utrzymać doskonałe nawilżenie skóry: mikro-kolagen, kwas hialuronowy, wielowarstwowy kompleks ceramidów, magnezowy fosforan askorbinylu, biotechnologiczny składnik przeciwstarzeniowy oraz mikrogąbki z ceramidami. Skóra jest głęboko odżywiona i nawilżona, staje się świetlista, napięta, jędrna i zaskakująco delikatna. W celu zoptymalizowania efektów kuracji odmładzającej zaleca się po zastosowaniu serum nałożyć krem EXCEL THERAPY PREMIER CREAM.

Krem rewitalizująco-odmładzający
EXCEL THERAPY PREMIER THE CREAM GNG

Luksusowy kosmetyk o niezwykłej, silnie odżywczej konsystencji i zapachu bukietu świeżych kwiatów (jaśminu, lilii, róż) oraz cedru, piżma, bursztynu, ylang-ylang. Daje wyjątkowe efekty, mające swoje źródło w tajemnicach formuły wykorzystującej wiedzę z dziedziny genomiki i zawierającej:

  • kompleks Genage-Confidant – powiernik wieku Twojej skóry – połączenie składników roślinnych z czynnikiem multigenicznym, w widoczny sposób zmienia strukturę i wygląd skóry. Aktywuje telomerazę, enzym, którego zadaniem jest dobudowanie brakującego odcinka nici DNA utraconego w wyniku podziału komórki. Im dłuższe telomery, tym dłużej komórka zachowuje młodość. Genage-Confidant jest zdolny do obniżenia aktywności mikroRNA, który blokuje syntezę kolagenu i elastyny. Przywraca zdolność naprawy macierzy zewnątrzkomórkowej.
  • L.P.A. – aktywny fosfolipid, który “trenuje” skórę, od najgłębszych warstw naskórka, aż do jego powierzchni, aby uzyskać maksymalną efektywność jej bariery ochronnej. Udoskonala strukturę skóry dojrzałej, naprawia i uszczelnia barierę skórną, zapewnia właściwą spójność komórkową.
  • wielowarstwowy kompleks ceramidów, cholesterolu i sfingozyn – doskonale przenika przez warstwę rogową naskórka, docierając do serca komórek. Uwalnia składniki aktywne, które zabezpieczają skórę przed przesuszeniem.
  • kwas hialuronowy o dużym ciężarze molekularnym – optymalnie nawilża. Tworzy film ochronny na skórze, zabezpieczając ją przed nadmierną utratą wody.

Krem odwraca proces starzenia komórkowego, przywracając starzejącym się komórkom zdolność regeneracji właściwą młodym komórkom. Znacznie redukuje widoczne oznaki starzenia, głęboko regeneruje skórę, przywraca jej witalność i młodość. Poprawia strukturę skóry, ujędrnia, przywraca elastyczność i gęstość. Krem odpowiedni dla suchej i bardzo suchej dojrzałej cery.